Listed 4 days ago

3 rooms apartment of 80m² in Hallsberg

Lidl, Hardemovägen 1, 694 34 Hallsberg, Sweden

9 948 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

3 rum och kök på Nytorgsgatan 52, ledig lägenhet i Hallsberg

Här bor du i ett attraktivt och familjevänligt område med en lugn och trivsam innergård där barnen kan leka fritt i den stora lekparken. I området finns en nybyggd förskola samt skola upp till årskurs 6, vilket gör vardagen enkel för barnfamiljer. Natur och motion finns precis runt hörnet med elljusspår och skogsområden som bjuder in till promenader, löpning och friluftsliv året om. Samtidigt har du nära till butiker, restauranger och service på bekvämt gångavstånd. Du tar dig snabbt och smidigt ut på motorvägen och vi har gott om parkeringsplatser att hyra. Rymlig balkong med gott om plats för avkoppling.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

80 m²

Price

9 948 kr

Price per m²

124 kr

Map

The listing is located at Lidl, Hardemovägen 1, 694 34 Hallsberg, Sweden

Loading map