Bergslagsgatan, 682 60 Lesjöfors, Sweden
5 050 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
60 m²
Price
5 050 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
84 kr
The listing is located at Bergslagsgatan, 682 60 Lesjöfors, Sweden
Loading map