3 rooms apartment of 91m² in Reftele

Krongatan, 333 75 Reftele, Sweden

9 459 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

krongatan 1-8, reftele, jönköping, gislaved

Läs mer hos mäklaren. Om Reftele Här bor de som värdesätter att bo i ett tryggt och lugnt samhälle med gångavstånd till förskola, grundskola, matbutik och tågstation. Här ifrån kan du enkelt ta dig till Jönköping och Halmstad med tåg. Närhet till Gislaved, Anderstorp & Smålandsstenar. Reftele är

Property type

apartment

Rooms

3

Size

91 m²

Price

9 459 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

104 kr

Map

The listing is located at Krongatan, 333 75 Reftele, Sweden

Loading map