Listed today
Infanterigatan 21-29, 171 59 Solna, Sweden
9 200 kr / month
Lugn och trevlig lägenhet som ligger på en återvändsgata med stora gröna ytor. Det tar ca 10 min att promenera till Västra skogen där tunnelbanan rullar var femte minut. Ett varierande utbud av matbutiker och restauranger ligger på nära avstånd både i Huvudsta och Västra skogen. 1 år med goda chanser till förlängning.
Lugn och trevlig lägenhet som ligger på en återvändsgata med stora gröna ytor. Det tar ca 10 min att promenera till Västra skogen där tunnelbanan rullar var femte minut.
Ett varierande utbud av matbutiker och restauranger ligger på nära avstånd både i Huvudsta och Västra skogen. 1 år med goda chanser till förlängning.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
17 m²
Price
9 200 kr
Rental period
Unlimited
Available from
30-05-2026
Price per m²
541 kr
The listing is located at Infanterigatan 21-29, 171 59 Solna, Sweden
Loading map