Publicerad för 2 dagar sedan

3-rums lägenhet på 30m² i Båstad

Hundestedsvägen, 269 31 Båstad, Sweden

5 700 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 10-08-2026

apartment at Hundestedsvägen, Båstad

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

30 m²

Pris

5 700 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

10-08-2026

Pris per m²

190 kr

Karta

Annonsen ligger på Hundestedsvägen, 269 31 Båstad, Sweden

Laddar karta