Publicerad för 5 dagar sedan
Frejavägen 8, 791 33 Falun, Sweden
7 273 kr / månad
Lägenhet på 43 kvm om 1 rum och kök i en fastighet uppförd 1960, på bästa bostadsläge i Falun med närhet till all service.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
1
Storlek
43 m²
Pris
7 273 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
19-05-2026
Pris per m²
169 kr
Annonsen ligger på Frejavägen 8, 791 33 Falun, Sweden
Laddar karta