3-rums lägenhet på 86m² i Norrköping

Gamla Övägen 6A, 603 52 Norrköping, Sweden

11 762 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 10-03-2026

apartment for rent at Norrköping

Tre rum och kök på Söder! En av de stora fastigheterna på Gamla Övägen/Nelinsgatan med en välskött innergård och ett stort garage i anslutning till fastigheten, där platser finns att hyra i mån av plats. Den trevliga öppna innergården njuter ni av på sommardagarna, medan ni kan njuta av den gemensamma bastun på vintern. Via Gamla Övägen med bussförbindelser och Trozelligatan med spårvagn tar du dig snabbt inom stan. Skola, förskola och affärer finns inom promenadavstånd. I fastigheten finns tvättstuga med elektronisk bokning, lägenhetsförråd och cykelförråd samt en gemensam bastu. I hyran ingår värme & Vatten samt Digital-TV via Telia. Öppen fiber. Välkommen in med din ansökan!

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

86 m²

Pris

11 762 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

10-03-2026

Garage

Ja

På landet

Ja

Pris per m²

137 kr

Karta

Annonsen ligger på Gamla Övägen 6A, 603 52 Norrköping, Sweden

Laddar karta