Publicerad igår

2-rums lägenhet på 61m² i Norrköping

Bäckgatan 18, 603 47 Norrköping, Sweden

7 001 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

hageby, norrköping, norrköping, östergötland

Hyresrätt på Bäckgatan 19 i NORRKÖPING med 2 rum (61 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

61 m²

Pris

7 001 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

115 kr

Karta

Annonsen ligger på Bäckgatan 18, 603 47 Norrköping, Sweden

Laddar karta