3-rums lägenhet på 71m² i Uppsala

Kryddblandargatan 49, 753 40 Uppsala, Sweden

14 032 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

kungsängen, uppsala

Hyresrätt på Kryddblandargatan 49 i Uppsala med 3 rum (71 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

71 m²

Pris

14 032 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

198 kr

Karta

Annonsen ligger på Kryddblandargatan 49, 753 40 Uppsala, Sweden

Laddar karta