Publicerad för 3 dagar sedan

3-rums lägenhet på 72m² i Osby

Klockarskogsgården, Skolgatan 3, 283 34 Osby, Sweden

7 313 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

osby, skåne

Hyresrätt på Skolgatan 4 C i Osby med 3 rum (72 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

72 m²

Pris

7 313 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

102 kr

Karta

Annonsen ligger på Klockarskogsgården, Skolgatan 3, 283 34 Osby, Sweden

Laddar karta