Publicerad igår

2-rums lägenhet på 56m² i Sundbybergs kommun

Skogsbacken 21, 172 41 Sundbybergs kommun, Sweden

10 171 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

storskogen, sundbyberg, stockholm

Hyresrätt på Skogsbacken 21 i Sundbyberg med 2 rum (56 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

56 m²

Pris

10 171 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

182 kr

Karta

Annonsen ligger på Skogsbacken 21, 172 41 Sundbybergs kommun, Sweden

Laddar karta