Listed 5 days ago
Katt Anders Gränd, 193 37 Sigtuna, Sweden
9 480 kr / month
Här erbjuds en fin och bra planerad ett rum och kök med balkong i vårt 65+ boende i Sigtuna Stadsängar. Här bor du i en lugn och fin fastighet med gemensamhetslokal i bottenplan där veteranpoolen utför aktiviteter med boende frivilligt flera dagar per vecka. Huset är rökfritt. Parkering finns att tillgå under tak precis bredvid huset.
Här erbjuds en fin och bra planerad ett rum och kök med balkong i vårt 65+ boende i Sigtuna Stadsängar. Här bor du i en lugn och fin fastighet med gemensamhetslokal i bottenplan där veteranpoolen utför aktiviteter med boende frivilligt flera dagar per vecka.
Huset är rökfritt. Parkering finns att tillgå under tak precis bredvid huset.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
37 m²
Price
9 480 kr
Price per m²
256 kr
Katt Anders Gränd, 193 37 Sigtuna, Sweden
Loading map