Barrsätragatan, 811 39 Sandviken, Sweden
7 305 kr / month
7 305 kr • 41 m 2 1 rum o kök Lägenhet Planlösning Område Kanalgränd ligger vid Barrsätragatan och består av radhus, punkthus och hus i tre till fyra våningar. Alla byggnader har hiss och lägenheterna är ljusa och välplanerade med modern standard. Här finns parkeringsplatser, carportar och garage, flera med direkt tillgång via hiss.
7 305 kr • 41 m 2 1 rum o kök Lägenhet Planlösning Område Kanalgränd ligger vid Barrsätragatan och består av radhus, punkthus och hus i tre till fyra våningar. Alla byggnader har hiss och lägenheterna är ljusa och välplanerade med modern standard.
Här finns parkeringsplatser, carportar och garage, flera med direkt tillgång via hiss.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
41 m²
Price
7 305 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2026
Elevator
Yes
Garage
Yes
Parking
Yes
Price per m²
178 kr
The listing is located at Barrsätragatan, 811 39 Sandviken, Sweden
Loading map