Listed today

1 room apartment of 41m² in Gävle

Sjätte Tvärgatan 24C, 802 84 Gävle, Sweden

4 324 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

1 rum och kök

3. Fintvätt 1 (nyckel) Tagg 2. Fintvätt 1 (objnr) 1008-002-01-9001 1. Fintvätt 1 (adress) Fristående på gård 8. Fintvätt 2 (nyckel) Tagg 7. Fintvätt 2 (objnr) 1008-002-01-9002 6. Fintvätt 2 (adress) Fristående på gård 16. Grovtvätt 1 (nyckel) Tagg 15. Grovtvätt 1 (objnr) 1031-001-03-9101 14. Grovtvätt 1 (adress) Väpnargatan 7C 25. El-Anläggningsid 5555 Barnvagnsrum Nej Porttelefon Nej Cykelrum Nej Förråd, placering I huset Förråd, tillträde Hänglås, ingår ej Återvinningsrum Utanför huset Entréport, tillträde Lägenhetsnyckel Hyressättningsmetod Förhandlad hyra Gemensam tvättstuga Ja Namnbyte 2 Papp

Property type

apartment

Rooms

1

Size

41 m²

Price

4 324 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

Rural

Yes

Price per m²

105 kr

Map

The listing is located at Sjätte Tvärgatan 24C, 802 84 Gävle, Sweden

Loading map