Listed today
Milnergatan 11a, 290 50 Kristianstad, Sweden
6 125 kr / month
1 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden Om lägenheten Välkommen till en trevlig och välplanerad etta på populära söder. Lägenheten kommer innan inflytt att renoveras och kommer då att erbjuda ett ljust hem med genomgående parkettgolv och vitmålade väggar. Modernt kök med rostfria vitvaror och diskmaskin. Helkaklat badrum med dusch. Här bor du på våning 2/4 med en mysig balkong. Hiss finns inte. Området På lugna och populära söder bor du nära det mesta i form av servicemöjligheter. Här har du bland annat mataffär, lekplats, grönområden och idrottsmöjligheter i närheten. Bra läge för den som pendlar eftersom du har nära till både väg 21 och motorvägen. Läs mer om området
1 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden Om lägenheten Välkommen till en trevlig och välplanerad etta på populära söder. Lägenheten kommer innan inflytt att renoveras och kommer då att erbjuda ett ljust hem med genomgående parkettgolv och vitmålade väggar. Modernt kök med rostfria vitvaror och diskmaskin. Helkaklat badrum med dusch.
Här bor du på våning 2/4 med en mysig balkong. Hiss finns inte. Området På lugna och populära söder bor du nära det mesta i form av servicemöjligheter. Här har du bland annat mataffär, lekplats, grönområden och idrottsmöjligheter i närheten. Bra läge för den som pendlar eftersom du har nära till både väg 21 och motorvägen. Läs mer om området
Property type
apartment
Rooms
1
Size
33 m²
Price
6 125 kr
Price per m²
186 kr
The listing is located at Milnergatan 11a, 290 50 Kristianstad, Sweden
Loading map