Listed yesterday
Ember Light AB, Norra promenaden 125, 602 22 Norrköping, Sweden
5 379 kr / month
Kvadratsmart etta i Kvarteret Stallet – fransk balkong och nära ResecentrumVälkommen till en välplanerad etta i Kvarteret Stallet, perfekt för dig som söker ett smart och bekvämt boende med centralt läge i Norrköping. Här bor du i en yteffektiv lägenhet med kokskåp, fransk balkong och närhet till både vardagsservice och nöjen.Bostaden erbjuder:Kvadratsmart planlösningKokskåpFransk balkongVärme, vatten, hushållsel och tv-utbud ingår i hyranMöjlighet att hyra garageplats i underliggande garageLäget är mycket praktiskt med Norrköpings Resecentrum på kort avstånd, där du enkelt når buss, spårvagn och tåg. I närområdet finns restauranger, apotek, förskola och stadens utbud inom bekvämt gångavstånd. För grönska och fritid ligger Folkparken nära, med lekplats, grillplatser, kiosker, äventyrsgolf och stora ytor för avkoppling och aktiviteter.Varmt välkommen med din intresseanmälan.
Kvadratsmart etta i Kvarteret Stallet – fransk balkong och nära ResecentrumVälkommen till en välplanerad etta i Kvarteret Stallet, perfekt för dig som söker ett smart och bekvämt boende med centralt läge i Norrköping. Här bor du i en yteffektiv lägenhet med kokskåp, fransk balkong och närhet till både vardagsservice och nöjen.Bostaden erbjuder:Kvadratsmart planlösningKokskåpFransk balkongVärme, vatten, hushållsel och tv-utbud ingår i hyranMöjlighet att hyra garageplats i underliggande garageLäget är mycket praktiskt med Norrköpings Resecentrum på kort avstånd, där du enkelt når buss, spårvagn och tåg.
I närområdet finns restauranger, apotek, förskola och stadens utbud inom bekvämt gångavstånd. För grönska och fritid ligger Folkparken nära, med lekplats, grillplatser, kiosker, äventyrsgolf och stora ytor för avkoppling och aktiviteter.Varmt välkommen med din intresseanmälan.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
37 m²
Price
5 379 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2026
Balcony
Yes
Garage
Yes
Price per m²
145 kr
The listing is located at Ember Light AB, Norra promenaden 125, 602 22 Norrköping, Sweden
Loading map