Stjärnhusvägen, 891 44 Själevad District, Sweden
3 466 kr / month
Planlösning
Planlösning
Property type
apartment
Rooms
1
Size
21 m²
Price
3 466 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
165 kr
The listing is located at Stjärnhusvägen, 891 44 Själevad District, Sweden
Loading map