Listed 2 days ago

4 rooms apartment of 94m² in Norrtälje

Nyponvägen, 761 64 Norrtälje, Sweden

10 255 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-09-2026

11704-1224 Nyponvägen 68 B, ledig lägenhet i Mariefred

Välkommen till denna välplanerade 4 rok. Lägenheten erbjuder 1 badrum med badkar samt en mindre gästtoalett. Stor balkong med plats för umgänge. Tvättstuga finns bekvämt tillgänglig inom området, vilket underlättar vardagen. I hyran ingår uppvärmning samt varm- och kallvatten, vilket ger dig en förutsägbar boendekostnad. Du betalar endast för din hushållsel och internet, vilket gör det enkelt att planera din ekonomi. Ekhovsgärdet i Mariefred Ekhovsgärdet är ett bostadsområde där harmoni och natur möter modern komfort. Här bor du med närhet till skog, sjöar och grönska, samtidigt som Mariefreds charmiga stadskärna finns på bekvämt avstånd. Mariefred lockar med sina kullerstensgator, mysiga caféer, restauranger och butiker. För dig som pendlar är kommunikationerna utmärkta – tåget tar dig till Stockholm på under en timme, och vägnätet ger smidiga förbindelser till både huvudstaden och Eskilstuna. Området är dessutom barnvänligt, ett utmärkt val med närhet till skolor, lekplatser och andra familjevänliga aktiviteter. Ett hem att trivas i – välkommen med din ansökan redan idag!

Property type

apartment

Rooms

4

Size

94 m²

Price

10 255 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-09-2026

Balcony

Yes

Price per m²

109 kr

Map

The listing is located at Nyponvägen, 761 64 Norrtälje, Sweden

Loading map