Listed today
Rabattvägen 13, 162 43 Stockholm, Sweden
8 614 kr / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
58 m²
Price
8 614 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-09-2026
Price per m²
149 kr
The listing is located at Rabattvägen 13, 162 43 Stockholm, Sweden
Loading map