Faktorsvägen 3, 872 31 Kramfors, Sweden
6 131 kr / month
Planlösning Område Förstklassig miljö med naturen in på knuten. Området byggdes upp 1989 - 1991 som en kopia på det tidigare Bruket med anor från seklets början Två av byggnaderna är dock renoverade och K-märkta. Grönytor för barnen och förskola inom området.
Planlösning Område Förstklassig miljö med naturen in på knuten. Området byggdes upp 1989 - 1991 som en kopia på det tidigare Bruket med anor från seklets början Två av byggnaderna är dock renoverade och K-märkta.
Grönytor för barnen och förskola inom området.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
61 m²
Price
6 131 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
101 kr
The listing is located at Faktorsvägen 3, 872 31 Kramfors, Sweden
Loading map