Polstjärnegatan 25, 724 63 Västerås, Sweden
10 503 kr / month
Teckna kontrakt idag utan köpoäng! Anmäl ditt intresse och Lägenheten kan hyras ut snabbt då den hyrs ut utan köpoäng och inkomna intresseanmälningar behandlas löpande. Läs mer om Poängfritt under Våra boendekoncept. Inflyttningsdatum är enligt överenskommelse. Välkommen till Vetterstorp – en lugn och trivsam stadsdel i Västerås där naturen möter stadens bekvämligheter! Här får du en unik kombination av grönområden, närhet till service och restaurang. Vetterstorp erbjuder ett fantastiskt läge för både stora och små, med ett brett utbud av skolor, förskolor och fritidsaktiviteter. De vackra parkerna och de grönskande gångvägarna gör det enkelt att njuta av utomhuslivet, samtidigt som du har kort avstånd till Västerås centrum och allt du behöver i vardagen. Detta trevliga boende erbjuder alla bekvämligheter för en modern livsstil. Här finns en tvättmaskin, torktumlare och diskmaskin installerade för maximal bekvämlighet. Balkongen är hela 8 kvm stor, perfekt för avkoppling eller för att njuta av en härlig utsikt. I den här lägenheten ingår ny vit väggfärg i Rum 1. Arbetet utförs efter att du som ny hyresgäst har flyttat in och du bor i lägenheten under tiden. Våra hantverkare kommer
Teckna kontrakt idag utan köpoäng! Anmäl ditt intresse och Lägenheten kan hyras ut snabbt då den hyrs ut utan köpoäng och inkomna intresseanmälningar behandlas löpande. Läs mer om Poängfritt under Våra boendekoncept. Inflyttningsdatum är enligt överenskommelse. Välkommen till Vetterstorp – en lugn och trivsam stadsdel i Västerås där naturen möter stadens bekvämligheter! Här får du en unik kombination av grönområden, närhet till service och restaurang. Vetterstorp erbjuder ett fantastiskt läge för både stora och små, med ett brett utbud av skolor, förskolor och fritidsaktiviteter. De vackra parkerna och de grönskande gångvägarna gör det enkelt att njuta av utomhuslivet, samtidigt som du har kort avstånd till Västerås centrum och allt du behöver i vardagen.
Detta trevliga boende erbjuder alla bekvämligheter för en modern livsstil. Här finns en tvättmaskin, torktumlare och diskmaskin installerade för maximal bekvämlighet. Balkongen är hela 8 kvm stor, perfekt för avkoppling eller för att njuta av en härlig utsikt. I den här lägenheten ingår ny vit väggfärg i Rum 1. Arbetet utförs efter att du som ny hyresgäst har flyttat in och du bor i lägenheten under tiden. Våra hantverkare kommer
Property type
apartment
Rooms
2
Size
62 m²
Price
10 503 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Balcony
Yes
Price per m²
169 kr
The listing is located at Polstjärnegatan 25, 724 63 Västerås, Sweden
Loading map