Jägaregatan, 641 32 Katrineholm, Sweden
7 915 kr / month
2 rum och kök uthyres på Jägaregatan 4 A – ljus och välplanerad lägenhet på populära ÖsterVälkommen till en charmig och hemtrevlig lägenhet om 61 kvm i Katrineholm Öster. Här bor du i en välplanerad bostad från 1964 med generösa ytor, fint ljusinsläpp och ett bekvämt läge nära vardagens service.Om bostadenLägenheten erbjuder 2 rum och kök med en trivsam planlösning som passar både singelhushåll och par. De ljusa rummen skapar en varm och inbjudande känsla, och placeringen i huset ger enkel åtkomst.HyraMånadshyra: 7 915 kr.Om områdetÖster är ett omtyckt område i Katrineholm med närhet till service, matbutiker, caféer, grönområden och goda bussförbindelser. Katrineholms resecentrum nås smidigt, vilket gör läget särskilt praktiskt för pendlare. Här får du ett lugnt boende med närhet till både stadsliv och vardagsbekvämligheter.
2 rum och kök uthyres på Jägaregatan 4 A – ljus och välplanerad lägenhet på populära ÖsterVälkommen till en charmig och hemtrevlig lägenhet om 61 kvm i Katrineholm Öster. Här bor du i en välplanerad bostad från 1964 med generösa ytor, fint ljusinsläpp och ett bekvämt läge nära vardagens service.Om bostadenLägenheten erbjuder 2 rum och kök med en trivsam planlösning som passar både singelhushåll och par. De ljusa rummen skapar en varm och inbjudande känsla, och placeringen i huset ger enkel åtkomst.HyraMånadshyra: 7 915 kr.Om områdetÖster är ett omtyckt område i Katrineholm med närhet till service, matbutiker, caféer, grönområden och goda bussförbindelser.
Katrineholms resecentrum nås smidigt, vilket gör läget särskilt praktiskt för pendlare. Här får du ett lugnt boende med närhet till både stadsliv och vardagsbekvämligheter.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
61 m²
Price
7 915 kr
Rental period
Unlimited
Available from
21-06-2026
Price per m²
130 kr
The listing is located at Jägaregatan, 641 32 Katrineholm, Sweden
Loading map