Rådman Ledins väg, 193 35 Sigtuna, Sweden
10 472 kr / month
+55, Inglasad balkong
+55, Inglasad balkong
Property type
apartment
Rooms
2
Size
53 m²
Price
10 472 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Balcony
Yes
Price per m²
198 kr
Rådman Ledins väg, 193 35 Sigtuna, Sweden
Loading map