Listed yesterday

2 rooms apartment of 46m² in Gävle

Tordönsgatan 6B, 802 77 Gävle, Sweden

6 856 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-08-2026

2 rum och kök

3. Fintvätt 1 (nyckel) Tagg 2. Fintvätt 1 (objnr) 2621-003-03-9001 1. Fintvätt 1 (adress) Tordönsgatan 6C 16. Grovtvätt 1 (nyckel) Tagg 15. Grovtvätt 1 (objnr) 2621-003-03-9101 14. Grovtvätt 1 (adress) Tordönsgatan 6C Barnvagnsrum Ja Porttelefon Ja Cykelrum Ja Förråd, placering I huset Förråd, tillträde Hänglås ingår Återvinningsrum Utanför huset Entréport, tillträde Elektronisk nyckel (tagg) Hyressättningsmetod Presumtionshyra Gemensam tvättstuga Ja Hyressättningsmetod, t o m 2035-04-01 Namnbyte 2 papp+1 klister

Property type

apartment

Rooms

2

Size

46 m²

Price

6 856 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-08-2026

Price per m²

149 kr

Map

The listing is located at Tordönsgatan 6B, 802 77 Gävle, Sweden

Loading map