Listed 2 days ago
Mejeriets Väg, 195 59 Märsta, Sweden
13 871 kr / month
Alla lägenheter är belagda parkettgolv av ek. Väggarna är målade i vitgrå färg som ger ett modernt intryck. Köken har vit skåpinredning med full takhöjd, kakel som stänkskydd och laminatbänkskiva. Köken installeras också med spis, ugn, kyl/frys och diskmaskin. Badrummen är helkaklade och har klinkergolv. I alla lägenheter installeras även en kombinerad tvätt-/torkmaskin. Alla lägenheter har säkerhetsdörr. Till del av fastighetens parkeringsplatser kommer elbilsladdare finnas tillgängliga. Angivna hyror och inflyttningsdatum är preliminära. Publicerade renderingarna är visionsbilder varav avvikelser kan förekomma.
Alla lägenheter är belagda parkettgolv av ek. Väggarna är målade i vitgrå färg som ger ett modernt intryck. Köken har vit skåpinredning med full takhöjd, kakel som stänkskydd och laminatbänkskiva. Köken installeras också med spis, ugn, kyl/frys och diskmaskin. Badrummen är helkaklade och har klinkergolv. I alla lägenheter installeras även en kombinerad tvätt-/torkmaskin.
Alla lägenheter har säkerhetsdörr. Till del av fastighetens parkeringsplatser kommer elbilsladdare finnas tillgängliga. Angivna hyror och inflyttningsdatum är preliminära. Publicerade renderingarna är visionsbilder varav avvikelser kan förekomma.
Property type
apartment
Rooms
2
Size
68 m²
Price
13 871 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Parking
Yes
Price per m²
204 kr
The listing is located at Mejeriets Väg, 195 59 Märsta, Sweden
Loading map