2 rooms apartment of 58m² in Enköping

Sämskarbogatan 37, 745 33 Enköping, Sweden

7 738 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-07-2026

2 Rum och Kök

Property type

apartment

Rooms

2

Size

58 m²

Price

7 738 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-07-2026

Price per m²

133 kr

Map

The listing is located at Sämskarbogatan 37, 745 33 Enköping, Sweden

Loading map