Listed yesterday
Mariebergsvägen 5, 371 43 Karlskrona, Sweden
7 181 kr / month
Marieberg ligger vackert på en höjd intill Sunna kanal. Området är lugnt och grönt och många av lägenheterna har utsikt över havet. I Marieberg har du nära till både Karlskrona centrum och till köpcentret Amiralen i Lyckeby. Avstånd till Karlskrona centrum: ca 5 km
Marieberg ligger vackert på en höjd intill Sunna kanal. Området är lugnt och grönt och många av lägenheterna har utsikt över havet. I Marieberg har du nära till både Karlskrona centrum och till köpcentret Amiralen i Lyckeby.
Avstånd till Karlskrona centrum: ca 5 km
Property type
apartment
Rooms
2
Size
59 m²
Price
7 181 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
122 kr
The listing is located at Mariebergsvägen 5, 371 43 Karlskrona, Sweden
Loading map