Listed 2 days ago
Beckhemsvägen, 573 42 Tranås, Sweden
7 765 kr / month
2 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder visning även kvällar och helger. Anmäl dig här. Hyresrabatt För dig som är ny kund erbjuder vi just nu en hyresrabatt på 1500 kronor i månaden under de första tre åren. Därefter gäller ordinarie hyra vilket i dagsläget är 9 265 kr/månad. Om lägenheten Välkommen till denna fina, renoverade lägenhet på våning 4! Här får du 63 kvm välplanerad yta med ett ljust vardagsrum, rymligt kök med diskmaskin och inbyggd mikro i rostfritt, samt ett sovrum med klädkammare och utgång till balkongen. Badrummet är helkaklat och har både tvättmaskin och torktumlare för en enklare vardag. Allt du behöver för att trivas! Området I Stoeryd bor du nära naturen. Du har ett elljusspår runt hörnet och promenadavstånd till populära badplatsen i Strånnasjön. Här finns aktiviteter för stora och små. Gårdarna är bilfria. Skola och livsmedelsaffär finns i närheten. Här finns allt som en barnfamilj kan tänkas behöva. Läs om Stoeryds promenadstig: Naturens kunskapsstig Hyr släp gratis - ta del av erbjudandet här Läs mer om området
2 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder visning även kvällar och helger. Anmäl dig här. Hyresrabatt För dig som är ny kund erbjuder vi just nu en hyresrabatt på 1500 kronor i månaden under de första tre åren. Därefter gäller ordinarie hyra vilket i dagsläget är 9 265 kr/månad. Om lägenheten Välkommen till denna fina, renoverade lägenhet på våning 4! Här får du 63 kvm välplanerad yta med ett ljust vardagsrum, rymligt kök med diskmaskin och inbyggd mikro i rostfritt, samt ett sovrum med klädkammare och utgång till balkongen.
Badrummet är helkaklat och har både tvättmaskin och torktumlare för en enklare vardag. Allt du behöver för att trivas! Området I Stoeryd bor du nära naturen. Du har ett elljusspår runt hörnet och promenadavstånd till populära badplatsen i Strånnasjön. Här finns aktiviteter för stora och små. Gårdarna är bilfria. Skola och livsmedelsaffär finns i närheten. Här finns allt som en barnfamilj kan tänkas behöva. Läs om Stoeryds promenadstig: Naturens kunskapsstig Hyr släp gratis - ta del av erbjudandet här Läs mer om området
Property type
apartment
Rooms
2
Size
63 m²
Price
7 765 kr
Price per m²
123 kr
The listing is located at Beckhemsvägen, 573 42 Tranås, Sweden
Loading map