Listed today
Björkvägen, 645 40 Strängnäs, Sweden
9 714 kr / month
2 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Om lägenheten Denna renoverade lägenhet har parkettgolv samt vitmålade väggar i alla rum. Det rymliga köket har gott om avlastningsyta, här finns även rostfria vitvaror som exempelvis diskmaskin. Badrummet är helkaklat och försett med dusch med stilrena glasdörrar, här finns även tvättmaskin och torktumlare. I hallen finns en praktisk klädkammare som erbjuder extra förvaring. Den rymliga balkongen når du via köket! Området I området Järpen bor du med närhet till tågstation, matbutik, apotek, bensinmack, förskolor, skolor och fina promenadstråk. Strängnäs kommun ligger med pendlingsavstånd till hela Mälardalen. Till Stockholms central tar det 50 minuter med tåget. Läs mer om området
2 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Om lägenheten Denna renoverade lägenhet har parkettgolv samt vitmålade väggar i alla rum. Det rymliga köket har gott om avlastningsyta, här finns även rostfria vitvaror som exempelvis diskmaskin. Badrummet är helkaklat och försett med dusch med stilrena glasdörrar, här finns även tvättmaskin och torktumlare.
I hallen finns en praktisk klädkammare som erbjuder extra förvaring. Den rymliga balkongen når du via köket! Området I området Järpen bor du med närhet till tågstation, matbutik, apotek, bensinmack, förskolor, skolor och fina promenadstråk. Strängnäs kommun ligger med pendlingsavstånd till hela Mälardalen. Till Stockholms central tar det 50 minuter med tåget. Läs mer om området
Property type
apartment
Rooms
2
Size
64 m²
Price
9 714 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Balcony
Yes
Price per m²
152 kr
The listing is located at Björkvägen, 645 40 Strängnäs, Sweden
Loading map