Listed 4 days ago
Östra Järnvägsgatan, 573 33 Tranås, Sweden
7 848 kr / month
2 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder visning även kvällar och helger. Anmäl dig här Om lägenheten Bostaden är bekvämt belägen på bottenvåningen och du möts av en väl disponerad planlösning. Lägenheten erbjuder mycket goda förvaringsmöjligheter i klädkammare och garderob. Det tidsenliga köket är upprustat med nya köksluckor år 2022 och erbjuder gott om plats för matgrupp. Både vardagsrum och sovrum är generösa i storlek. Badrummet är inrett med dusch. Området Här bor du centralt, nära livsmedelsbutik och järnvägsstation. Perfekt för dig som pendlar. Hyr släp gratis - läs mer om erbjudandet här. Läs mer om området
2 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder visning även kvällar och helger. Anmäl dig här Om lägenheten Bostaden är bekvämt belägen på bottenvåningen och du möts av en väl disponerad planlösning. Lägenheten erbjuder mycket goda förvaringsmöjligheter i klädkammare och garderob. Det tidsenliga köket är upprustat med nya köksluckor år 2022 och erbjuder gott om plats för matgrupp.
Både vardagsrum och sovrum är generösa i storlek. Badrummet är inrett med dusch. Området Här bor du centralt, nära livsmedelsbutik och järnvägsstation. Perfekt för dig som pendlar. Hyr släp gratis - läs mer om erbjudandet här. Läs mer om området
Property type
apartment
Rooms
2
Size
64 m²
Price
7 848 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
123 kr
The listing is located at Östra Järnvägsgatan, 573 33 Tranås, Sweden
Loading map