2 rooms apartment of 61m² in Katrineholm

Storgatan, 641 45 Katrineholm, Sweden

9 358 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

2 rum och kök på Tingshusgatan 4 e, ledig lägenhet i Katrineholm

2 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Kampanj Svårt att hitta boende i Stockholm? Bo på pendlingsavstånd hos oss så bjuder vi på pendlarkort i ett år. Erbjudandet gäller för dig som är ny hyresgäst hos oss och på utvalda lägenheter i Katrineholm. Erbjudandet gäller till och med 30 juni 2026. Om lägenheten Köket är välutrustat och modernt med vita, släta köksluckor och rostfria vitvaror. Diskmaskin, inbyggd mikro och induktionshäll finns installerat för din bekvämlighet. Badrummet är helkaklat med tvättmaskin och torktumlare samt golvvärme för extra komfort. I anslutning till hallen finns en klädkammare och från sovrummet når du en härlig balkong. Lägenheten har ljusinsläpp på två håll och det är genomgående parkettgolv som bidrar till en öppen och enhetlig känsla. Hiss finns ej. Område Rakt över gatan finns tågstationen och i samma fastighet finns Sultans konditori där du kan ta en trevlig fika. Med en kort promenad når du centrum där det finns butiker och restauranger. Läs mer om området

Property type

apartment

Rooms

2

Size

61 m²

Price

9 358 kr

Price per m²

153 kr

Map

The listing is located at Storgatan, 641 45 Katrineholm, Sweden

Loading map