Listed today

2 rooms apartment of 64m² in Helsingborg

Gasverksgatan 31, 252 68 Helsingborg, Sweden

7 209 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-09-2026

21736-1027 Gasverksgatan 31, ledig lägenhet i Ängelholm

Ljus och luftig lägenhet med fräscha ytskikt och fina golvval. Här möts du av nya stilrena laminatgolv i hall, kök och sovrum samt ett nyslipat parkettgolv i vardagsrummet som skapar en varm och inbjudande känsla. Från vardagsrummet nås även den härliga balkongen – en perfekt plats för avkoppling och sociala stunder. Här bor du i ett lugnt område med närhet till skolor, tandläkare, matbutik och kollektivtrafik. På tio minuters promenadavstånd når du järnvägsstationen. Ett stenkast bort finns en större parkering på Nya torg. Föredrar du att bo hemtrevligt, ombonat och prisvärt före modernt med stilren inredning är denna fastighet något för dig.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

64 m²

Price

7 209 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-09-2026

Balcony

Yes

Parking

Yes

Price per m²

113 kr

Map

The listing is located at Gasverksgatan 31, 252 68 Helsingborg, Sweden

Loading map