3 rooms apartment of 89m² in Tranås

Falkgatan, 573 32 Tranås, Sweden

9 878 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

3 RoK på Falkgatan 15, ledig lägenhet i Tranås

3 RoK Välkommen till denna nymålade lägenhet på tre rum och kök med bra planlösning och fin utsikt. Balkong från vardagsrum. Parkettgolv i vardagsrum. Genomgående ljusa väggar. Månadshyra 9 878 kronor, i hyran ingår värme och vatten. Övriga utrymmen Förråd till lägenheten finns i källaren. Även den gemensam tvättstugan finns i källaren. Ett soprum samt cykelrum finns på gården. Omgivning Fastigheten är centralt belägen med utsikt över Ekmarks park och Svartån. Övrigt Notera att om du redan är boende hos oss så har du 3 månaders uppsägningstid på din nuvarande bostad. SBF reserverar sig för tryckfel i beskrivning och avvikelser från bilder och planritning. Ansvarig uthyrare: Alexandra Fag Mejl: alexandra. Telefon:

Property type

apartment

Rooms

3

Size

89 m²

Price

9 878 kr

Price per m²

111 kr

Map

The listing is located at Falkgatan, 573 32 Tranås, Sweden

Loading map