3 rooms apartment of 75m² in Vetlanda

Norra Bollgatan 12B, 574 31 Vetlanda, Sweden

7 412 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

3 RoK på Norra Bollgatan 12 B, ledig lägenhet i Vetlanda

3 RoK Välkommen till denna trevliga 3-rums lägenhet med bra planlösning. Ekparkett i vardagsrummet och genomgående ljusa väggar. Övriga utrymmen Förråd till lägenheten finns i källaren. Även den gemensam tvättstugan finns i källaren. Ett soprum med sopsortering till hela fastigheten finns på gården. Omgivning Fastigheten är centralt belägen. Övrigt Notera att om du redan är boende hos oss så har du 3 månaders uppsägningstid på din nuvarande bostad. SBF reserverar sig för tryckfel i beskrivning och avvikelser från bilder och planritning. Ansvarig uthyrare: Drilon Islami Telefon: Mejl: Drilon.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

75 m²

Price

7 412 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Rural

Yes

Price per m²

99 kr

Map

The listing is located at Norra Bollgatan 12B, 574 31 Vetlanda, Sweden

Loading map