Listed yesterday

3 rooms apartment of 65m² in Uddevalla

Sunnanvindsvägen, 451 60 Uddevalla, Sweden

6 781 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-09-2026

3 rum o kök på Sunnanvindsvägen 1 A, ledig lägenhet i Uddevalla

6 781 kr • 65 m 2 3 rum o kök Planlösning Område Ett av våra mest populära områden är Skogslyckan och Unneröd. Är det stadsdelens egen knutpunkt Skoglycketorget, närheten till grönområden eller den lugna atmosfären som lockar? Svaren lika många och olika som antalet invånare i området.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

65 m²

Price

6 781 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-09-2026

Price per m²

104 kr

Map

The listing is located at Sunnanvindsvägen, 451 60 Uddevalla, Sweden

Loading map