3 rooms apartment of 88m² in Uddevalla

Sunnanvindsvägen, 451 60 Ramneröd, Sweden

10 125 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-05-2026

3 rum o kök på Sunnanvindsvägen 2, ledig lägenhet i Uddevalla

10 125 kr • 88 m 2 3 rum o kök Planlösning Område Ett av våra mest populära områden är Skogslyckan och Unneröd. Är det stadsdelens egen knutpunkt Skoglycketorget, närheten till grönområden eller den lugna atmosfären som lockar? Svaren lika många och olika som antalet invånare i området.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

88 m²

Price

10 125 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-05-2026

Price per m²

115 kr

Map

The listing is located at Sunnanvindsvägen, 451 60 Ramneröd, Sweden

Loading map