3 rooms apartment of 76m² in Norrköping

Bäckgatan 34, 603 47 Norrköping, Sweden

9 800 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

3 rum och kök på Bäckgatan 34, ledig lägenhet i Norrköping

3 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Hyresrabatt För dig som är ny kund erbjuder vi just nu en hyresrabatt på 1500 kronor i månaden under de första tre åren. Därefter gäller ordinarie hyra vilket i dagsläget är 11 300 kr/månad. Om lägenheten I denna bostad välkomnas vi av en funktionell hall med säkerhetsdörr. Därutöver har lägenheten en trivsam planlösning med bra ljusinsläpp och balkong. Köket från HTH är utrustat med rostfria vitvaror, diskmaskin, inbyggd micro och varmluftsugn. Här finns också ett helkaklat badrum med tvättmaskin och torktumlare. Separat gäst-WC finns även i bostaden. Från vardagsrummet når du bostadens trevliga balkong. Området Att bo i kvarteret Valvet innebär att du har förmånen att vara granne med ett stort grönområde. Här kan du tillbringa tid utomhus, njuta av naturen och ta långa promenader i närheten av den vackra Vrinneviskogen. En idealisk plats för den som tycker om att njuta av naturen. Läs mer om området

Property type

apartment

Rooms

3

Size

76 m²

Price

9 800 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Balcony

Yes

Price per m²

129 kr

Map

The listing is located at Bäckgatan 34, 603 47 Norrköping, Sweden

Loading map