Listed today
S:t Assia syriansk-katolska kyrkan, Östergatan 11, 152 43 Södertälje, Sweden
11 902 kr / month
3 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Om lägenheten Lägenheten är i äldre stil men i fint skick. I hallen finns en mörk plastmatta och två klädkammare. Köket har beige plastmatta, vita skåp och vitt kakel. Här finns diskmaskin samt hel kyl och frys. Badrummet är helkaklat med vitt kakel och erbjuder badkar. Från vardagsrummet nås balkongen. Området Södertälje är en vacker kommun med natursköna områden och en landsbygd som sträcker sig från Mälaren till Saltsjön. Här bor du nära både natur, service, skola, förskola och bra kommunikationer. Från Södertälje station tar du dig till Stockholms central med pendeltåget på cirka 45 minuter. Läs mer om området
3 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Om lägenheten Lägenheten är i äldre stil men i fint skick. I hallen finns en mörk plastmatta och två klädkammare. Köket har beige plastmatta, vita skåp och vitt kakel. Här finns diskmaskin samt hel kyl och frys. Badrummet är helkaklat med vitt kakel och erbjuder badkar. Från vardagsrummet nås balkongen.
Området Södertälje är en vacker kommun med natursköna områden och en landsbygd som sträcker sig från Mälaren till Saltsjön. Här bor du nära både natur, service, skola, förskola och bra kommunikationer. Från Södertälje station tar du dig till Stockholms central med pendeltåget på cirka 45 minuter. Läs mer om området
Property type
apartment
Rooms
3
Size
85 m²
Price
11 902 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Balcony
Yes
Price per m²
140 kr
The listing is located at S:t Assia syriansk-katolska kyrkan, Östergatan 11, 152 43 Södertälje, Sweden
Loading map