Listed 2 days ago
Bokelundsvägen, 352 48 Växjö, Sweden
7 842 kr / month
Planlösning Beskrivning HYRESRABATTUnder perioden till och med har denna lägenhet en hyresrabatt. Hyran som visas i denna annons är den rabatterade hyran för 2024 års hyresnivå. Rabatten trappas sedan ned för år två och tre och dras alltid från det aktuella årets framförhandlade hyresnivå. Hyresförhandlingar för 2025 pågår just nu. Ljus och fräsch lägenhet med öppen planlösning och 2 uteplatser i markplan. Genomgående parkettgolv i hela lägenheten och helkaklat badrum med tvättmaskin och torktumlare.Utvändigt förråd med egen entré.I hyran ingår värme, vatten och kabel-tv. Kostnad för hushållsel och internet tillkommer.Inflytt enligt överenskommelse. Välkommen med din intresseanmälan.Vi Område Läs mer om området
Planlösning Beskrivning HYRESRABATTUnder perioden till och med har denna lägenhet en hyresrabatt. Hyran som visas i denna annons är den rabatterade hyran för 2024 års hyresnivå. Rabatten trappas sedan ned för år två och tre och dras alltid från det aktuella årets framförhandlade hyresnivå. Hyresförhandlingar för 2025 pågår just nu. Ljus och fräsch lägenhet med öppen planlösning och 2 uteplatser i markplan.
Genomgående parkettgolv i hela lägenheten och helkaklat badrum med tvättmaskin och torktumlare.Utvändigt förråd med egen entré.I hyran ingår värme, vatten och kabel-tv. Kostnad för hushållsel och internet tillkommer.Inflytt enligt överenskommelse. Välkommen med din intresseanmälan.Vi Område Läs mer om området
Property type
apartment
Rooms
3
Size
68 m²
Price
7 842 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
115 kr
The listing is located at Bokelundsvägen, 352 48 Växjö, Sweden
Loading map