Grönkullagatan 31C, 254 57 Helsingborg, Sweden
11 453 kr / month
Ljus och trevlig 3:a på bottenvåningen med inglasad uteplats. Snabbspår.Ingen kö.Flexibel inflyttning från 1/6 I hyran ingår tvättmaskin,torktumlare och diskmaskin för ett bekvämt boende. I området finns flera matbutiker,apotek,vårdcentral,barnomsorg och bra bussförbindelser Drottninghög är en barnvänlig stadsdel som ligger öster om centrala Helsingborg. Stadsdelen har trivsamma och inbjudande gårdsmiljöer, välplanerade lägenheter och många fina kvalitéer.
Ljus och trevlig 3:a på bottenvåningen med inglasad uteplats. Snabbspår.Ingen kö.Flexibel inflyttning från 1/6 I hyran ingår tvättmaskin,torktumlare och diskmaskin för ett bekvämt boende. I området finns flera matbutiker,apotek,vårdcentral,barnomsorg och bra bussförbindelser Drottninghög är en barnvänlig stadsdel som ligger öster om centrala Helsingborg.
Stadsdelen har trivsamma och inbjudande gårdsmiljöer, välplanerade lägenheter och många fina kvalitéer.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
70 m²
Price
11 453 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-09-2026
Rural
Yes
Price per m²
164 kr
The listing is located at Grönkullagatan 31C, 254 57 Helsingborg, Sweden
Loading map