Listed yesterday
Hallbergsgatan 8, 503 30 Borås, Sweden
13 163 kr / month
Planlösning Beskrivning Bo centralt mitt i centrum i denna moderna 3:a. Lägenheten är utrustad med diskmaskin och tvättmaskin. Till lägenheten har du tillgång till en gemensam uteplats mellan plan 2 och 3. I hyran ingår, vatten, värme och kabel-tv. Bredband tecknar du som hyresgäst själv via Tele2 eller Telenor. Hyran avser 2026. Ev. möjlighet till tidigare inflytt.För att söka lägenhet hos CA Fastigheter måste du vara registrerad som sökande hos ossDu skapar din profil genom att gå in på eCA Fastigheter Område Läs mer om området
Planlösning Beskrivning Bo centralt mitt i centrum i denna moderna 3:a. Lägenheten är utrustad med diskmaskin och tvättmaskin. Till lägenheten har du tillgång till en gemensam uteplats mellan plan 2 och 3. I hyran ingår, vatten, värme och kabel-tv. Bredband tecknar du som hyresgäst själv via Tele2 eller Telenor.
Hyran avser 2026. Ev. möjlighet till tidigare inflytt.För att söka lägenhet hos CA Fastigheter måste du vara registrerad som sökande hos ossDu skapar din profil genom att gå in på eCA Fastigheter Område Läs mer om området
Property type
apartment
Rooms
3
Size
87 m²
Price
13 163 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
151 kr
The listing is located at Hallbergsgatan 8, 503 30 Borås, Sweden
Loading map