3 rooms apartment of 85m² in Norrköping

Källvindsgatan 17, 602 40 Norrköping, Sweden

12 042 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

3 rum och kök på Källvindsgatan 17, ledig lägenhet i Norrköping

3 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Om lägenheten Lägenheten renoverades 2020 och har genomgående parkettgolv och vitmålade väggar. I denna bostad välkomnas vi av en funktionell hall med säkerhetsdörr. Därutöver har lägenheten en trivsam planlösning med fint ljusinsläpp. Köket är utrustat med rostfria vitvaror. Här finns också ett helkaklat badrum med dusch, golvvärme och tvättmaskin. Området Kvarteret Röken ligger i Norrköpings stadskärna, här hittar du både shopping restauranger och nöjesliv. Inom gångavstånd kommer du åt Norrköpings härliga industriområde, universitet och tågstation. Läs mer om området

Property type

apartment

Rooms

3

Size

85 m²

Price

12 042 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

142 kr

Map

The listing is located at Källvindsgatan 17, 602 40 Norrköping, Sweden

Loading map