Listed yesterday
Göingegatan, 285 91 Markaryd, Sweden
10 867 kr / month
3 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Om lägenheten Hemtrevlig trerummare med en rymlig balkong. Här har du ett rymligt kök med rostfri hel ky&frys, diskmaskin och utrymme för matgrupp. Helkaklat badrum med dusch och i ett separat utrymme finns där både tvättmaskin och torktumlare. Därutöver har du genomgående parkettgolv, vitmålade väggar och god förvaring. Belägen på våning 2 utan hiss. Området Från fastigheten är det cykel eller gångavstånd till centrum, matvaruhandel, kollektivtrafik med mera. Industriområdet där bland annat Nibe har sina lokaler ligger endast ett stenkast bort och inte långt bort. Har du bil finns det gott om parkeringar för våra hyresgäster i direkt anslutning till fastigheten. Varmt välkommen med din intresseanmälan! Har ni frågor eller är intresserade av en visning är ni välkomna att
3 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Om lägenheten Hemtrevlig trerummare med en rymlig balkong. Här har du ett rymligt kök med rostfri hel ky&frys, diskmaskin och utrymme för matgrupp. Helkaklat badrum med dusch och i ett separat utrymme finns där både tvättmaskin och torktumlare. Därutöver har du genomgående parkettgolv, vitmålade väggar och god förvaring.
Belägen på våning 2 utan hiss. Området Från fastigheten är det cykel eller gångavstånd till centrum, matvaruhandel, kollektivtrafik med mera. Industriområdet där bland annat Nibe har sina lokaler ligger endast ett stenkast bort och inte långt bort. Har du bil finns det gott om parkeringar för våra hyresgäster i direkt anslutning till fastigheten. Varmt välkommen med din intresseanmälan! Har ni frågor eller är intresserade av en visning är ni välkomna att
Property type
apartment
Rooms
3
Size
86 m²
Price
10 867 kr
Price per m²
126 kr
The listing is located at Göingegatan, 285 91 Markaryd, Sweden
Loading map