3 rooms apartment of 89m² in Strömsnäsbruk

Lagastigsgatan, 287 72 Strömsnäsbruk, Sweden

9 240 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

3 rum och kök på Lagastigsgatan 48 C, ledig lägenhet i Strömsnäsbruk

3 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger. Anmäl dig här Om lägenheten Rymlig trerummare med goda förvaringsmöjligheter. Här har du ett ljust kök med diskmaskin, gott om förvaring bakom vita skåpsluckor och utrymme för matgrupp. Badrummet har vitt kakel på väggarna, grå plastmatta och är utrustatat med badkar samt tvättmaskin och torktumlare för din bekvämlighet. Här bor du på våning 2 och har en balkong som nås från vardagsrummet. Hiss finns inte. Området Lägenheten är fint belägen nära Hammarsjön och är man sugen på en promenad är det möjligt att promenera längs med vattnet in till centrum. I centrum finner du bland annat mataffär, apotek, bibliotek och frisör. Busskommunikation finns precis utanför huset och har du egen bil ligger en stor parkering i direkt anslutning till fastigheten. Varmt välkommen med din intresseanmälan! Har ni frågor eller är intresserade av en visning är ni välkomna att

Property type

apartment

Rooms

3

Size

89 m²

Price

9 240 kr

Price per m²

104 kr

Map

The listing is located at Lagastigsgatan, 287 72 Strömsnäsbruk, Sweden

Loading map