Majorsgatan, 573 40 Tranås, Sweden
8 490 kr / month
3 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Hyresrabatt För dig som är ny kund erbjuder vi just nu en hyresrabatt på 2000 kronor i månaden under de första tre åren. Därefter gäller ordinarie hyra vilket i dagsläget är 10 490 kr/månad. Om lägenheten Välkommen till denna rymliga 3 rum och kök, i hjärtat av Tranås. Med en yta på 74 kvadratmeter erbjuder denna lägenhet gott om utrymme för bekvämt boende. Ljusa och luftiga rum skapar en trivsam atmosfär, med gott om plats att inreda och trivas i. Njut av närheten till stadens puls och bekvämligheter samtidigt som du har din fridfulla boplats att återvända till. En perfekt plats att kalla hemma. Området Majorsgatan ligger i Ängarydsområdet, ett lugnt område nära förskola och skola. Perfekt för dig som pendlar till arbete eller skola. Järnvägsstationen ligger bara ett stenkast ifrån. Hyr släp gratis - ta del av erbjudandet här. Läs mer om området
3 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Hyresrabatt För dig som är ny kund erbjuder vi just nu en hyresrabatt på 2000 kronor i månaden under de första tre åren. Därefter gäller ordinarie hyra vilket i dagsläget är 10 490 kr/månad. Om lägenheten Välkommen till denna rymliga 3 rum och kök, i hjärtat av Tranås. Med en yta på 74 kvadratmeter erbjuder denna lägenhet gott om utrymme för bekvämt boende. Ljusa och luftiga rum skapar en trivsam atmosfär, med gott om plats att inreda och trivas i.
Njut av närheten till stadens puls och bekvämligheter samtidigt som du har din fridfulla boplats att återvända till. En perfekt plats att kalla hemma. Området Majorsgatan ligger i Ängarydsområdet, ett lugnt område nära förskola och skola. Perfekt för dig som pendlar till arbete eller skola. Järnvägsstationen ligger bara ett stenkast ifrån. Hyr släp gratis - ta del av erbjudandet här. Läs mer om området
Property type
apartment
Rooms
3
Size
74 m²
Price
8 490 kr
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
115 kr
The listing is located at Majorsgatan, 573 40 Tranås, Sweden
Loading map