3 rooms apartment of 73m² in Katrineholm

Sultans Konditori, Storgatan 27, 641 45 Katrineholm, Sweden

10 877 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

3 rum och kök på Tingshusgatan 4 b, ledig lägenhet i Katrineholm

3 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Om lägenheten Välkommen till denna morderna och rymliga 3a. Här finns morderna bekvämligheter som diskmaskin, tvättmaskin och torktummlare. Lägenheten har en klädkammare som erbjuder gott om förvarring. Köket är rymligt och erbjuder plats för matgrupp, den härliga balkongen når du via vardagsrummet. Lägenheten är belägen på plan 2, hiss finns ej. Området I samma fastighet finns bland annat konditoriet Sultans och blomsterbutiken Annas Gröna Rum. I området finns Katrineholms tågstation samt kommunala bussförbindelser. Restaurang Olearys, Asiatiska Köket samt en tandläkarpraktik finns här. Efter järnvägsparken, via gångtunneln, nås Katrineholms centrala del med dess butiker, restauranger och affärer. Läs mer om området

Property type

apartment

Rooms

3

Size

73 m²

Price

10 877 kr

Price per m²

149 kr

Map

The listing is located at Sultans Konditori, Storgatan 27, 641 45 Katrineholm, Sweden

Loading map