3 rooms apartment of 86m² in Härnösands domkyrkodistrikt

Trädgårdsgatan 10, 871 30 Härnösand, Sweden

9 157 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

3 Rum och kök på Trädgårdsgatan 10, ledig lägenhet i Härnösand

Planlösning Beskrivning Stor och rymlig lägenhet mitt i centrum. Vill man inte ha bil så har man mataffär, handel , apotek och busslinjer bara runt hörnet Det finns diskmaskin, tvättmaskin i lägenheten

Property type

apartment

Rooms

3

Size

86 m²

Price

9 157 kr

Price per m²

106 kr

Map

The listing is located at Trädgårdsgatan 10, 871 30 Härnösand, Sweden

Loading map