Listed yesterday
Subway, Sandgatan, 602 47 Norrköping, Sweden
14 466 kr / month
Rymlig 4:a på Nordantill till leje – nära Campus, Industrilandskapet och grönskande FolkparkenVälkommen till en trivsam och rymlig fyrarumslägenhet vid Skvallertorget i Norrköping. Här bor du centralt med närhet till både stadsliv, studier, kultur och vackra promenadstråk längs Motala ström.Bostaden erbjuderVälplanerade ytor med plats för både vardag och umgängeVärme, vatten och tv-utbud ingår i hyranMöjlighet att hyra garageplats i underliggande garageCentralt läge i en omtyckt fastighet på NordantillOmrådetLäget vid Skvallertorget ger dig gångavstånd till Campus Norrköping, Kungsgatans restauranger och matbutiker samt det karakteristiska Industrilandskapet med kultur, vattenfall, Stadsmuseet och Visualiseringscenter C. Folkparken ligger också nära och erbjuder stora grönytor, aktiviteter och avkoppling. Kollektivtrafik finns på bekvämt avstånd, med hållplatser som Skvallertorget och Väster tull i närheten.Vi ser fram emot din intresseanmälan!
Rymlig 4:a på Nordantill till leje – nära Campus, Industrilandskapet och grönskande FolkparkenVälkommen till en trivsam och rymlig fyrarumslägenhet vid Skvallertorget i Norrköping. Här bor du centralt med närhet till både stadsliv, studier, kultur och vackra promenadstråk längs Motala ström.Bostaden erbjuderVälplanerade ytor med plats för både vardag och umgängeVärme, vatten och tv-utbud ingår i hyranMöjlighet att hyra garageplats i underliggande garageCentralt läge i en omtyckt fastighet på NordantillOmrådetLäget vid Skvallertorget ger dig gångavstånd till Campus Norrköping, Kungsgatans restauranger och matbutiker samt det karakteristiska Industrilandskapet med kultur, vattenfall, Stadsmuseet och Visualiseringscenter C.
Folkparken ligger också nära och erbjuder stora grönytor, aktiviteter och avkoppling. Kollektivtrafik finns på bekvämt avstånd, med hållplatser som Skvallertorget och Väster tull i närheten.Vi ser fram emot din intresseanmälan!
Property type
apartment
Rooms
4
Size
118 m²
Price
14 466 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-08-2026
Garage
Yes
Price per m²
123 kr
The listing is located at Subway, Sandgatan, 602 47 Norrköping, Sweden
Loading map