Listed 4 days ago
Årbygatan, 633 44 Eskilstuna, Sweden
11 982 kr / month
4 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Hyresrabatt För dig som är ny kund erbjuder vi just nu en hyresrabatt på 2000 kronor i månaden under de första två åren. Därefter gäller ordinarie hyra vilket i dagsläget är 13 982 kr/månad. Om lägenheten Renoverad 2021 i modern standard med genomgående stilrena ytskikt. Här finns bekvämligheter som diskmaskin, tvättmaskin och torktumlare. Köket har vita skåp och rostfria vitvaror och badrummet är helkaklat, det finns även en gäst-wc. I anslutning till vardagsrummet har du utgång till balkongen. Belägen på våning 2, hiss finns. Området I Årby bor du i ett bekvämt område med närhet till bland annat vårdcentral, livsmedelsbutik och skola. Du hittar även en idrottsplats och friluftsområde i närheten. Stadsbussarna tar dig snabbt in till Eskilstunas stadskärna och Mälardalens universitet. Läs mer om området
4 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Hyresrabatt För dig som är ny kund erbjuder vi just nu en hyresrabatt på 2000 kronor i månaden under de första två åren. Därefter gäller ordinarie hyra vilket i dagsläget är 13 982 kr/månad. Om lägenheten Renoverad 2021 i modern standard med genomgående stilrena ytskikt. Här finns bekvämligheter som diskmaskin, tvättmaskin och torktumlare.
Köket har vita skåp och rostfria vitvaror och badrummet är helkaklat, det finns även en gäst-wc. I anslutning till vardagsrummet har du utgång till balkongen. Belägen på våning 2, hiss finns. Området I Årby bor du i ett bekvämt område med närhet till bland annat vårdcentral, livsmedelsbutik och skola. Du hittar även en idrottsplats och friluftsområde i närheten. Stadsbussarna tar dig snabbt in till Eskilstunas stadskärna och Mälardalens universitet. Läs mer om området
Property type
apartment
Rooms
4
Size
106 m²
Price
11 982 kr
Price per m²
113 kr
The listing is located at Årbygatan, 633 44 Eskilstuna, Sweden
Loading map