4 rooms apartment of 106m² in Eskilstuna

Årbygatan, 633 44 Eskilstuna, Sweden

11 721 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

4 rum och kök på Årbygatan 9B, ledig lägenhet i Eskilstuna

4 rum och kök Interiörbilderna är exempelbilder på standarden. Är du intresserad av en visning? Vi erbjuder även visning kvällar och helger Anmäl dig här Hyresrabatt För dig som är ny kund erbjuder vi just nu en hyresrabatt på 2000 kronor i månaden under de första två åren. Därefter gäller ordinarie hyra vilket i dagsläget är 13 721 kr/månad. Om lägenheten Välkommen till denna fina 4 rum och kök på 106 kvm med balkong. Lägenheten har en ljus, trevlig atmosfär med generösa kvadratmeter. Bostaden renoverades 2022 och är utrustad med bekvämligheter såsom tvättmaskin, torktumlare och diskmaskin. Badrummet är rymligt och ljust med fönster, det finns även en gäst wc. I köket finns det plats för både matbord och stolar och lägenheten erbjuder goda förvaringsmöjligheter i form av klädkammare och garderober. Läs mer om området

Property type

apartment

Rooms

4

Size

106 m²

Price

11 721 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Balcony

Yes

Price per m²

111 kr

Map

The listing is located at Årbygatan, 633 44 Eskilstuna, Sweden

Loading map